Programátor .NET

LOKALITA PRAHA 4, Chodov

Pracovní náplň:

Náplní práce této pozice je vývoj aplikací a informačních systémů na platformě .NET. Preferován je jazyk C#. Požadována je znalost alespoň některých technologií WinForms, WebForms nebo MVC (ASP.NET / Razor) a alespoň základy T-SQL. V následujících měsících budeme pracovat hlavně na rozvoji svých produktů a interních systémů, systémů pro správu dokumentů, systémů pro správu domén a webhostingové farmy, obchodní systémy B2C, e-shopy a další. Dále pracujeme na různorodých klientských aplikacích, programování vertikálních nadstaveb pro systémy Money S3,S4,S5 a projektech integrací informačních systémů a jejich vzájemné výměně dat, integraci telefonních systémů do CRM aplikací a podobně.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • kvalitní znalost problematiky programování (C#, WebForms nebo MVC, MS SQL, HTML),
  • alespoň minimální znalost jQuery, javascript,
  • znalost VB, VBA výhodou
  • schopnost uvažovat v souvislostech a zvládat tvorbu drobných i rozsáhlejších systémů
  • zájem o daný obor, aktivní přístup k řešení daných projektů
  • pečlivost, zodpovědnost, vstřícnost, loajalita, schopnost „hrát za team“
  • ochota učit se nové věci, neustále se vzdělávat
  • schopnost samostatně si organizovat práci a identifikovat priority

Nabízíme:

  • pracovní poměr v silné a stabilní české firmě
  • zaučení
  • zajímavou práci
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • možnost zkrácené pracovní doby
  • možnost homeoffice
  • firemní vzdělávání – podporu v profesním růstu a osobním rozvoji
  • práci v přátelské atmosféře našeho týmu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na sport/volný čas
  • firemní akce (https://www.facebook.com/SKYLAB-spol-s-ro-249611315496/?ref=aymt_homepage_panel )
  • nástup – dle dohody s kandidátem

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj motivační dopis a strukturovaný životopis na emailovou adresu: job@skylab.cz