IT specialista (technik) – junior

LOKALITA PRAHA 4, Chodov

Pracovní náplň:

  • technická podpora, řešení problémů a dotazů zákazníků
  • komunikace se zákazníkem
  • podíl na zajišťování služby HelpDesk
  • správa sítě MS Windows (správa uživatelských účtů, nastavení přístupových práv, podpora uživatelů, řešení problémů se softwarovým a hardwarovým vybavením…)
  • změny nastavení počítačů a implementace změn
  • vedení a aktualizace dokumentace informačního systému
  • reporting stavu infrastruktury
  • kompletace počítačů a periferií
  • instalace zařízení a systémů u zákazníků
  • instalace kabelážních systémů
  • instalace síťových prvků LAN a WAN

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost produktů Microsoft Windows
  • velmi dobrou znalost práce s produkty MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • znalost Internet sítí, routování, firewallů
  • výhodou znalosti v následujících oblastech o Microsoft Windows server o Microsoft Exchange o správy serverů (MS SQL, Exchange, IIS, DNS, zabezpečení zálohování kritických dat …)
  • praxi minimálně 1/2 roku v oboru IT (zde je možné započítávat i dobu v rámci školních praxí či stáží)
  • pracovní nasazení, orientaci na potřeby zákazníka
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • znalost Aj, minimálně na úrovni potřebné pro porozumění dokumentace
  • řidičský průkaz skupiny B, ochotu pracovně cestovat

Nabízíme:

  • pracovní poměr v silné a stabilní české firmě
  • zaučení
  • zajímavou práci
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • firemní vzdělávání – podporu v profesním růstu a osobním rozvoji
  • práci v přátelské atmosféře našeho týmu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na sport/volný čas
  • firemní akce (https://www.facebook.com/SKYLAB-spol-s-ro-249611315496/?ref=aymt_homepage_panel )
  • nástup – dle dohody s kandidátem

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: job@skylab.cz