Asistent/-ka

LOKALITA PRAHA 4, Chodov

Pracovní náplň:

  • primární příjem příchozích telefonních hovorů
  • příjem pošty a její třídění; zajištění odchozí pošty
  • pravidelná i mimořádná fakturace
  • řešení objednávek klientů, řešení dodávek ke klientům a související administrativy
  • vedení, evidence a vyřizování reklamací, zápůjček a servisních zakázek
  • vyřizování provozních a organizačních potřeb společnosti
  • případné pochůzky
  • komunikace s klienty, evidence a vyřizování nebo distribuce vzniklých úkolů
  • další administrativa, korespondence

Požadujeme:

  • pracovní nasazení, orientaci na potřeby zákazníka i zaměstnanců
  • komunikační a organizační schopnosti
  • přesnost, zodpovědnost, pečlivost
  • vstřícnost, ochota, loajalita
  • schopnost rychle se učit
  • schopnost práce v týmu
  • ochotu pracovně cestovat v rámci ČR
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • SŠ vzdělání

Výhodou je:

  • praxe v oboru na obdobné pozici min 1 rok
  • znalost fakturace
  • práce v programu Money

Nabízíme:

  • pracovní poměr v silné a stabilní české společnosti
  • zaškolení
  • zajímavou práci
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • přístup k nejnovějším technologiím
  • firemní vzdělávání – podporu v profesním růstu a osobním rozvoji
  • práci v přátelské atmosféře našeho týmu
  • možnost užívání firemního automobilu
  • služební notebook, mobilní telefon
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na sport/volný čas
  • příspěvek na stravování
  • pro mimopražské – příspěvek na přechodné ubytování
  • firemní akce (https://www.facebook.com/SKYLAB-spol-s-ro-249611315496/?ref=aymt_homepage_panel )
  • nástup dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: job@skylab.cz