Kariéra

Děkujeme, že jste projevil či projevila zájem a vítejte na našich personálních stránkách.

V naší společnosti je kladen velký důraz na výkon, ale také na spokojenost pracovníků. Snažíme se,  aby naši zaměstnanci pracovali v přátelském prostředí silné společnosti, které jim poskytuje dostatečnou motivaci a jistotu budoucnosti. Pokud máte zájem posílit náš tým, přijďte se s námi seznámit.

SKYLAB působí na trhu od roku 1999 a po celou dobu své existence se profiluje jako ekonomicky i personálně stabilní a rostoucí společnost. Jsme silný hráč, který vyrostl na základě cílevědomé práce všech našich kolegů. Náš tým tvoří více jak padesát odborníků z řad IT expertů, obchodních specialistů, projektových manažerů a managementu. Budeme rádi, pokud budete mít čas a zájem na uskutečnění osobního setkání s nahlédnutím do naší společnosti. Těšíme se, že společně vytvoříme další projekty a rozvineme náš tým. Nejsme jen ajťáci, jsme SKYLAB.

Jiří Pokorný , jednatel společnosti

 

Máte zájem u nás pracovat, ale aktuálně nenabízíme žádnou pozici vhodnou právě pro Vás? Pošlete nám svůj životopis s krátkou motivační zprávou a my jej zařadíme do databáze uchazečů. Jakmile vypíšeme odpovídající pozici, ozveme se Vám.

Aktuálně volná místa:

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: job@skylab.cz.

Zasláním svých údajů udělujete společnosti SKYLAB, spol. s r.o. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č.101/2000 Sb., v platném znění, a to až do odvolání písemnou formou, zejména uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám, vždy po předchozí domluvě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Poslední aktualizace seznamu volných míst provedena k 17. 3. 2017, nabídka platí do odvolání.


© 2020 SKYLAB spol. s r.o.